O nás

Naša firma MAMA group s.r.o. vznikla v roku 2018 s cieľom zachovania tradície ručnej výroby originálneho Skalického trdelníka. Pôvodné sídlo bolo v Holíči na Kopčanskej ulici, ale keďže sme našu výrobu pre Vás rozšírili, tak sme sa presťahovali do väčších priestorov výroby na Naftársku 1530 v Gbeloch.

 

V našej spoločnosti ručne vyrábame, pečieme a predávame tradičný originálny Skalický trdelník podľa prísne dodržiavanej receptúry chránenej značkou zemepisného označenia. Na výrobu používame vždy iba tie najkvalitnejšie a overené suroviny. Pri pečení nášho originálneho Skalického trdelníka využívame sálavé teplo.

Našu výrobu sme rozšírili, okrem obľúbeného originálneho Skalického trdelníka sme pre Vás začali piecť aj ďalšie tradičné záhorácke receptúry a ručne vyrábame Zázvorníky, ktoré máme aj v bezlepkovej verzii, Kokosky a Orechové štangličky.

Všetky naše produkty môžete podávať ako sladký dezert na rodinných stretnutiach, pri rôznych sviatočných príležitostiach, svadbách a oslavách, alebo si ich užiť len tak, ako sladkú pochúťku ku čaju alebo káve.

 

Skalický trdelník aj naše ďalšie chutné a zdravé pochúťky z našej spoločnosti MAMA group s.r.o. si môžete zakúpiť v našich predajniach:

  • Trdlotéka Skalica, Potočná 21, 909 01 Skalica 
  • Trdlotéka Holíč - Skalický trdelník predajňa, stánok Skalický trdelník Holíč, pri zdravotnom stredisku
  • Trdlotéka Šaštín Stráže - Skalický trdelník predajňa, stánok Skalický trdelník Šaštín - Stráže, na námestí

Všetky naše neodolateľne chutné produkty pre Vás vyrábame ručne podľa tradičných receptúr a Vy si ich viete zakúpiť aj v našom e-shope:

www.mamagroup.sk

Späť do obchodu
google analytics old version